WYKONANIE

Metalowy scyzoryk z wykończoną drewnem rączką, która ozdobiona jest wybranym przez Ciebie grawerem. Całość prezentuje się bardzo elegancko, dzięki czemu będzie to świetny upominek dla każdego majsterkowicza i nie tylko! Wymiary złożonego scyzoryka: 90 x 20 x 25 mm.

Wszystkie funkcje narzędzia:
- Nóż
- Piła
- Skrobak do ryb
- Nożyczki
- Otwieracz do puszek
- Otwieracz do butelek
- Śrubokręt
- Korkociąg
- Szydło
- Dziurkacz do skór

GRAWER

Grawer na scyzoryku wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych. Dysponujemy laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu scyzoryk wygląda niesamowicie. Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU

Zależy nam, aby projekt własny spełnił Twoje oczekiwania, dlatego zastrzegamy sobie magiczne 24 godziny na przygotowanie i wysłanie projektu do Ciebie. Realizacja zamówienia nastąpi w tym samym lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym od momentu Twojej akceptacji.

Jeśli nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany pierwszym projektem, nasz grafik przygotuje dla Ciebie dwa dodatkowe. Możliwość wyboru spośród trzech projektów pozwoli Ci wyłonić ten jedyny!