Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Skarbonka na chrzest

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Skarbonka na chrzest

Oszczędzanie to nawyk, który może nam w życiu oszczędzić wielu kłopotów - dlaczego by więc nie zacząć już od małego? Nasza nieszablonowa skarbonka na chrzest została zaprojektowana jako śliczny, srebrny bucik z finezyjnym grawerem na boku. Odrobiny koloru dodają fantazyjne różowo - niebieskie sznurówki, które są jednocześnie idealnym, stylowym uzupełnieniem efektownej skarbonki na chrzest. Jeśli poszukujesz podarunku, który zachwyci zarówno rodziców, jak i dziecko, a oprócz pamiątki, niosącej ze sobą wspomnienia pięknych dni, spełni także praktyczną funkcję - skarbonka na chrzest to nasz absolutny zwycięzca.

Skarbonka na chrzest z osobistym grawerem

Jednym z wielu fantastycznych prezentów na chrzciny, jakie odkryjesz w zakamarkach naszych niepospolitych magazynów, jest personalizowana skarbonka na chrzest. Niezawodna skarbonka na chrzest zgromadzi wszystkie dziecięce oszczędności w jednym miejscu i dopilnuje, żeby żadna maleńka rączka nie odważyła się po nie sięgnąć przed czasem (nawet, gdy w grę wejdą zastępy czekoladowych przyjemności, na które brakuje tylko kilku złotych). Wyrafinowany grawer wykonany na skarbonce na chrzest, dzięki specjalnej dedykacji dla małego przedsiębiorcy przemieni niezastąpiony przedmiot w wyjątkową pamiątkę. Po latach dziecko poczuje dumę, myśląc o pierwszych zaoszczędzonych pieniądzach - skarbonka na chrzest to doskonałe rozpoczęcie kariery każdego małego biznesmena.

Skarbonka na chrzest na specjalną okazję

Imię + Data - skarbonka na chrzest to wzór niepowtarzalnego bucika z indywidualnym grawerem - dedykacją wykonaną z okazji uroczystości Chrztu Świętego. Nasz wyjątkowy upominek to jednocześnie fajny dodatek do pokoju małego szkraba, niesztampowa pamiątka i funkcjonalny, bezbłędny przedmiot. Posrebrzany, elegancki dziecięcy bucik z kolorowymi sznurkami to pełna uroku skarbonka - kto nie chciałby skrywać swoich oszczędności w takim miejscu!

opinie klientów

na podstawie 130 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Skarbonka na chrzest:

Alicja

28.09.2023

18:55:31

Posrebrzany bucik skarbonka z imieniem i datą to uroczy prezent. Wyjątkowy design i personalizacja robią wrażenie.

Ewa

19.09.2023

17:06:33

Ta posrebrzana skarbonka z imieniem i datą to uroczy prezent dla nowo narodzonego dziecka. Wykonanie jest bardzo staranne.

Iwona

19.09.2023

12:38:48

Skarbonka w kształcie bucika z personalizacją to świetny pomysł na prezent z okazji chrztu. Jestem zachwycony jakością wykonania.

Tomasz

18.09.2023

17:14:38

To urocza skarbonka, którą można spersonalizować imieniem i datą. Idealna na prezent z okazji narodzin lub chrztu.

Izabela

15.09.2023

18:53:26

To nie tylko skarbonka, ale również pamiątka, którą będę trzymać przez lata.

Maryla

13.09.2023

13:54:21

Prezent idealny na chrzciny lub nowonarodzone dziecko.

Dagmara

31.08.2023

16:09:26

Skarbonka jest starannie wykonana, a personalizacja dodaje jej wyjątkowego uroku.

Petra

25.08.2023

08:02:35

Bucik jako skarbonka to pomysłowa i trwała pamiątka z okazji narodzin dziecka.

Krystyna

24.08.2023

22:49:14

Ta posrebrzana skarbonka z imieniem i datą to uroczy prezent na chrzest.

Stephanie

23.08.2023

14:33:17

Ta skarbonka w kształcie bucika to nie tylko funkcjonalny gadżet, ale także piękna ozdoba pokoju dziecka. Imię i data dodają jej osobistego charakteru. Fantastyczny prezent.

5