Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Ramka na chrzest

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Ramka na chrzest

Nowoczesna, elegancka kompozycja, finezyjne ozdoby, spersonalizowany grawer, miejsce na odciski rączki i stópki oraz fotografię - to elementy składowe najpiękniejszej pamiątki, jaką znajdziesz - ramki na chrzest. Wzruszający podarunek dopilnuje, żeby niezwykłe emocje towarzyszące tamtym dniom, nigdy Was nie opuściły. Urokliwa ramka na chrzest to także piękny dodatek do wystroju dziecięcego pokoju. Dyskretny czar nieprzeciętnej pamiątki nada każdemu dniu malucha niezapomniany charakter. Ramka na chrzest to prezent na chrzciny, który będzie wywoływał pozytywne emocje w rodzinie przez długie lata.

Niezwykła ramka na chrzest

Jednym z niepowtarzalnych prezentów na chrzciny, jakie znajdziesz w naszym sklepie jest ramka na chrzest. Estetyczny grawer - osobista dedykacja biegnie dookoła białej ramki, otaczając zdjęcie dziecka, zamknięte wraz ze wspomnieniem jego niemowlęcej rączki i stópki. Ramka na chrzest dostępna jest w wersji z zestawem do stworzenia odcisku lub odlewu oraz z różnymi grawerami i nieprzeciętnym wzornictwem. Kapitalna pamiątka sprawi, że wspomnienia najpiękniejszych dni pozostaną wiecznie żywe i obecne, zamknięte w środku ślicznej ramki na chrzest. Podarunek wystąpi także w roli unikalnej dekoracji w salonie lub pokoju malucha.

Najróżniejsze ramki na chrzest

Pamiątka chrztu - ramka z odciskiem rączki i nóżki na chrzest to niepowtarzalna skarbnica wspomnień z najwcześniejszych lat życia maluszka. Efektowny design ramki przyciąga wzrok, a grawer i odcisk wraz ze fotografią sprawiają, że obdarowani otrzymają prezent jedyny na całym świecie. Pamiatka Chrztu Świętego - ramka z odlewem rączki i nóżki na chrzest to wersja z zestawem do wykonania trwałego odlewu rączki i stópki malucha. Wyjątkowa pamiątka przetrwa lata, zadziwiając rodzinę upływem czasu. Kolejnym ze ślicznych pomysłów jest Baloniki - ramka z odlewem rączki i nóżki na chrzest. Estetyczny wzór z radosnym motywem balonów i złotym grawerem podbije serca rodziców oraz, po jakimś czasie, także szczęśliwego malucha. Inna z niebanalnych wersji pamiątki to Metryczka urodzenia - ramka z odciskiem rączki i stópki na chrzest. Piękna kompozycja wraz z unikalną, wzruszającą personalizacją to zdecydowanie coś.

opinie klientów

na podstawie 5 opinii

Ostatnie 5 opinii dla produktów z kategorii Ramka na chrzest:

Emilia

26.04.2019

11:04:16

Idealna pamiątka dla rodzica ze chrztu świętego, przesyłka świetnie zabezpieczona,wszystko doszło w idealnym stanie.

Bartosz

17.04.2019

08:39:46

Super sklep, profesjonalna obsługa, możliwość rozmowy ze specjalistą, który doradzi wybór idealnego produktu. Na pewno tam wrócę!

Basia

25.02.2019

14:40:36

Zakupiłam ramkę w czwartek, a w piątek miałam ją u siebie. Wykonanie na najwyższym poziome. paczka zapakowania bardzo porządnie, potrzeba dużo siły na jej rozpakowanie. :)

Martyna

27.11.2018

14:59:17

Bardzo ładny grawer, wykonanie bez zarzutu. Ramka jest super. Polecam

piotr

03.08.2018

09:36:24

Super pomysł na prezent dla bobasa :) Odbarowani rodzice nie mogli sie nacieszyc ;)