Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Obrazki na chrzest

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Obrazek na chrzest

Niezależnie od naszych osobistych poglądów, ciężko nie zgodzić się z tym, że Chrzest Święty to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, wyjątkowe i niezwykle ważne zarówno dla bohatera dnia, jak i jego rodziców i bliskich. Obrazek na chrzest z grawerem dla dziewczynki z pięknym wizerunkiem Świętych to prezent szczególny - wzruszająca spersonalizowana dedykacja na rewersie dodaje mu czaru i sprawia, że jest to osobisty, pełen uroku upominek. Wyrafinowany i unikalny obrazek na chrzest z grawerem Anioła Stróża dla dziewczynki to nie tylko doskonały prezent, który wywoła ciepło w sercu rodziców w tym niezwykłym dniu. Przez długie lata obrazek na chrzest stojący na półce w domu jako pamiątka będzie przywoływał cudowne wspomnienia z dawno minionych dni, zadziwiał upływem czasu i wywoływał nieznikające emocje.

Obrazek na chrzest

Nasza internetowa kraina upominków skrywa fantastyczne i specjalne prezenty, którymi wywołasz uśmiech na twarzy swoich bliskich podczas przeróżnych uroczystości. Jednak nasze ulubione prezentowe okazje to te, które pozostają w sercu i w myślach już na zawsze. Na ten szczególny dzień chrztu, pośród wielu propozycji, możesz u nas znaleźć niepowtarzalny obrazek na chrzest. Dostępne są różne warianty awersu - Jan Paweł II, Anioł Stróż, Święta Rodzina, tak więc możesz wybrać ten obrazek na chrzest, który najbardziej przypadnie ci do serca. Możesz także czerpać spośród różnych stylowych kształtów oraz unikalnych grawerów - Twój obrazek na chrzest będzie absolutnie jedyny na świecie i niewątpliwie oczaruje rodziców oraz, po latach, samego bohatera dnia.

Który obrazek na chrzest wybierzesz?

Sprezentuj bliskim śliczny obrazek z ilustracją: Dziecko to dar od Boga - anioły nad dzieckiem, który za każdym razem, gdy na niego spojrzą, będzie przypominał rodzicom te magiczne chwile. Dobre życzenia, zwłaszcza te, którym towarzyszy Bóg, przydadzą się zawsze - dlatego proponujemy nadzwyczajny upominek z błogosławieństwem, które będzie prowadziło dziecko przez życie. Pamiątka - niechaj Bóg Cię błogosławi niewątpliwie wzruszy obdarowanych. Kolejna urzekająca propozycja to Sakrament chrztu - aniołek z latarenką. Urocze wizerunki aniołów na awersie podbiją każde serce. Aniele Boży - Św. Rodzina to z kolei wyrafinowany obrazek z wygrawerowanymi słowami najpiękniejszej z modlitw.

Obrazek na chrzest z grawerem z personalizacją

Dla każdego wiadome jest, że Chrzest wymaga odpowiedniej oprawy. Mniej oczywista okazuje się natomiast odpowiedź na pytanie, jakie upominki kupić dla dziecka na ten wyjątkowy dzień. Ze względu na religijny charakter wydarzenia oczywiste jest, że prócz praktycznych prezentów należy zdecydować się również na pamiątkę symboliczną, nawiązującą do sedna sakramentu i podkreślający wyjątkowość oraz niepowtarzalność chwili. Doskonałym sposobem, aby to zrobić, jest srebrny obrazek na Chrzest z grawerem np. Anioła Stróża dla dziewczynki, na którym można uwiecznić własne życzenia od serca.
To niesamowity podarunek, którego znaczenie będzie z czasem coraz większe, ponieważ im dziecko będzie starsze, tym bardziej zacznie się interesować zgromadzonymi pamiątkami. Z pewnością doceni Twój gest i pełne miłości słowa tworzące dedykację umieszczoną na rewersie. Tym bardziej że może być to tekst w pełni spersonalizowany. Wybierz odpowiedni srebrny obrazek na Chrzest z grawerem dla dziewczynki, np. z Aniołem Stróżem i wypełnij puste pola. Dzięki tej prostej czynności Twój prezent stanie się jedyny w swoim rodzaju – perfekcyjnie wpisze się więc w specyfikę niepowtarzalnej ceremonii.

Srebrne obrazki na Chrzest – elegancka pamiątka

Uroczysta atmosfera sprawia, że w dniu Chrztu odczuwa się niepowtarzalność przemijającego czasu – to dla rodziców oraz bliskich wyjątkowe chwile przeżywane przede wszystkim w wymiarze duchowym. Z tego względu warto zadbać o podkreślenie unikatowości ceremonii poprzez podarowanie dziecku wyrafinowanej pamiątki. Zachęcamy do składania zamówień na zgromadzone w tej kategorii, eleganckie srebrne obrazki z grawerem na Chrzest dla dziewczynki i chłopca, np. z Aniołem Stróżem, które doskonale wpisują się w charakterystykę tego chrześcijańskiego święta.
Rodzice obdarowanego z ochotą umieszczą podarunek w centralnym punkcie komody z upominkami lub zawieszą go nad łóżeczkiem dziecka – to możliwe dzięki przygotowaniu nóżki podpierającej oraz otworu. Renomowany producent proponowanych prezentów zadbał również o jakość materiałów i profesjonalne wykonanie. Dzięki temu każdy srebrny obrazek z grawerem np. Anioła Stróża to pamiątka Chrztu dla dziewczynki czy chłopca, która prezentuje się efektownie.

opinie klientów

na podstawie 38 opinii

Ostatnie 7 opinii dla produktów z kategorii Obrazki na chrzest:

Beata

04.02.2022

14:36:23

Piękny obrazek, bardzo staranne wykonanie, grawer najwyższej jakości , przesyłka ekspresowa - dostarczona na drugi dzień! Dziękuję

Hania

08.12.2021

23:21:17

Cudowny obrazek, grawer i wykonanie! Przesyłka była już na drugi dzień. Bez problemu wszystko się udało. Polecam serdecznie!

Ala

06.11.2021

00:26:06

Obrazek cudowny, dostawa ekspresowa. Polecam!!!

Ewelina

28.09.2021

20:42:58

Bardzo ładny obrazek. Obsługa mega sprawna polecam serdecznie. Jak również przesyłka kurierska na drugi dzień.

Karolina

09.06.2021

09:05:59

Kolejny raz się nie zawiodłam! Profesjonalna obsługa, wysyłka następnego dnia! Serduszko piękne! Świetny prezent z okazji chrztu na długie długie lata. Gorąco polecam!

Karolina

16.03.2021

19:02:04

Piękny obrazek, mega sprawna obsługa i bardzo szybka dostawa. Przesyłka profesjonalnie zapakowana. Wszystko SUPER!. Serdecznie polecam wybór my.gift.pl

Patrycja Bogusz

08.10.2020

10:59:09

Szybka wysyłka na drugi dzień już obrazek był u mnie . Obrazek w sam sobie piękny . Niestety nie dostałam kartki z życzeniami gdzie piszą państwo wyraźnie że kartka i inne rzeczy typu naklejki gratis . Pozdrawiam .