Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Twoja Ulica

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
Na Twojej Ulicy umieść elementy, które będą Ci przypominać o ważnych osobach lub miejscach
w Twoim życiu.

Możesz stworzyć “obraz wspomnień” dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Do każdego podarunku podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je specjalnie dla Ciebie, element po elemencie!

Twoja ulica


Już teraz masz niepowtarzalną możliwość zapisania własnych wspomnień i najważniejszych chwil na tzw. Twojej ulicy. Przekazujesz nam swoje najważniejsze daty wraz z informacją, co się wtedy zdarzyło, ważne miejsca, ulubione restauracje czy zakątki, a nasz grafik tworzy dla Ciebie niepowtarzalny projekt. Odnajdziesz na nim swoją historię przedstawioną w pięknej graficznej formie.

Prezentujemy szeroką ofertę przeróżnych stylizowanych ulic, na których zapisać możesz swoje wspomnienia. Jest to produkt bardzo unikalny, ponieważ tworzony od podstaw na podstawie informacji, które nam podasz. Jest to idealny pomysł na prezent dla rodziców, z kim jesteśmy blisko i pragniemy podarować mu coś bardzo osobistego.

opinie klientów

na podstawie 2 opinii

Ostatnie 2 opinii dla produktów z kategorii Twoja Ulica:

P.

06.08.2014

13:25:33

Jak najbardziej polecam. Produkt doskonale wykonany, poprawek było troszkę na etapie projektu, ale Pani była bardzo cierpliwa i końcowy efekt jest idealny! Dodam, że poprawki wynikały głównie z mojego widzimisię i faktu, że niektóre rzeczy się odwidziały a inny przywidziały :)

Iza

28.07.2014

07:53:56

Wydruk jest niesamowicie szczególowy i przepiekny :) Wszystko w jak najlepszym porządku ! Polecam !

5 5 5 5 5 5 5 5 5