Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kubek dla Dziadka

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kubek dla Dziadka

Kubek dla Dziadka może stanowić miły prezent na różne okazje. Taki Kubek dla Dziadka może być Jemu wręczany najpierw z okazji Dnia Dziadka. Wówczas do takiego Kubka może być dołączana laurka i kartka z życzeniami, a także jakiś drobiazg toaletowy. Każdy Dziadek na pewno ucieszy się z otrzymania takich drobiazgów w dniu swojego święta, ponieważ będą one świadczyły o tym, że wnuki są dobrze wychowane, rozwijają się we właściwym kierunku i nie zapominają o kultywowaniu rodzinnych tradycji. Kubek dla Dziadka może być Jemu wręczany również z okazji Imienin i Urodzin oraz w czasie świętowania różnych, ważnych zmian zachodzących w Jego życiu. W związku z powyższymi uwagami można stwierdzić, że Kubek dla Dziadka może być Jemu wręczany w momencie przejścia na emeryturę i rodzinnego spotkania związanego z tym wydarzeniem. Kubek dla Dziadka może być także miłym drobiazgiem, który doda Jemu otuchy przed pójściem do szpitala. Inną okazją dla wręczenia takiego Kubka są okrągłe Urodziny Dziadka.

Kubek dla dziadka - pewny prezent!

Niezależnie od tego, na jaką okazję wybierasz kubek dla dziadka, możesz mieć pewność, że będzie to trafiony prezent, chętnie używany na co dzień. Dzięki temu na twarzy dziadka regularnie będzie pojawiał się uśmiech. Gdy przyjdzie czas na kawę albo herbatę, Twój ukochany dziadek z pewnością sięgnie po kubek stworzony specjalnie dla niego. I właśnie tu jest całe sedno sprawy! Wiadomo, że kubeczek to praktyczny upominek, który przydaje się każdemu, ale z unikatową personalizacją stanie się czymś absolutnie unikatowym. Jeśli wybierzesz kubek dla dziadka z jednym z naszych wzorów, ten drobiazg stanie się oryginalnym podarunkiem, który zostanie super pamiątką Dnia Dziadka, imienin, świąt i wielu innych okazji. Dlatego koniecznie przejrzyj naszą kolekcję! Mamy najróżniejsze, pomysłowe wzory, w tym zabawne albo wzruszające, oczywiście z imieniem obdarowanego. Znajdź ten idealny kubek dla dziadka i przekonaj się, że to naprawdę świetny pomysł na prezent!

Wyjątkowy kubek dla dziadka - prezent na każdą okazję

W naszej kolekcji znajdziesz mnóstwo wzorów na kubek, które przygotowane zostały z myślą o ukochanych dziadkach. Na początek coś z kategorii krótko i na temat, czyli wyjątkowy kubek personalizowany - Najlepszy dziadek na świecie. Tutaj nie trzeba nic więcej dodawać, wszystko jest jasne. Taki prezent sprawi, że dziadkowi będzie bardzo miło. Kolejna propozycja związana jest z tym, że wielu dziadków (jeżeli nie wszyscy) posiada niezwykłe zdolności naprawiania rzeczy. Wiesz, że on może uratować coś, co już miało być wyrzucone albo wymienione. Złota rączka - personalizowany kubek będzie idealnym upominkiem w takich okolicznościach. Jak sobie dziadek zrobi kawki w takim kubku, to każda naprawa pójdzie szybciej. A może chcesz upominkiem podkreślić nie umiejętności manualne, ale życiową mądrość dziadka? W takim razie wybierz personalizowany kubek - Dziadek wie wszystko. Z kolei dla dziadka superbohatera mamy humorystyczny personalizowany kubek - Super dziadek. Wybierz wzór, który najbardziej pasuje do Twojego dziadka i podaruj uroczy prezent, który zostanie na lata.

Niemcy: Tasse für Opa
Czechy: Hrnek pro Dědu
Słowacja: Hrnček Pre Deda
Litwa: Puodelis Seneliui
Węgry: Bögre Nagypapának
Holandia: Mok voor Kerst
Rumunia: Cană De Crăciun
Polska: Kubek Dla Dziadka

opinie klientów

na podstawie 198 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Kubek dla Dziadka:

Katarzyna

28.09.2023

16:48:48

Magiczny kubek z własnym projektem to wyjątkowy gadżet. Zaskakująca zmiana wzoru pod wpływem ciepłej zawartości robi wrażenie.

Beata

27.09.2023

18:20:05

Kubki Mr & Mrs Right to idealny prezent dla pary. Pięknie wykonane i z uroczym wzornictwem.

Wiktoria

27.09.2023

12:59:40

Ten zestaw kubków to doskonały sposób na podkreślenie szczęśliwej relacji pary

Agnieszka

27.09.2023

10:48:42

Kubek personalizowany Pan i Władca to doskonały prezent

Alicja

26.09.2023

10:27:15

Ten kubek jest idealny dla każdego, kto kocha kolarstwo. Solidna ceramika i świetny nadruk.

Eliza

25.09.2023

22:11:10

Jakość grawerowania na kubku jest imponująca. Wybraliśmy ten kubek jako nagrodę dla naszych pracowników, i wszyscy byli zachwyceni!

Jerzy

24.09.2023

17:06:09

Ten kubek to doskonały prezent dla miłośnika kolarstwa. Solidna jakość i świetny design.

Agata

23.09.2023

22:13:33

Kubek jest solidny i praktyczny, a karabińczyk sprawia, że łatwo go przyczepić do plecaka. Idealny na wyjazdy.

Maciej

22.09.2023

14:24:16

Uroczy kubek, idealny na świąteczne poranki.

Edyta

20.09.2023

08:02:46

Prezent idealny dla każdego kolarza, który ceni sobie oryginalne akcesoria.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5