Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka z życzeniami na Urodziny

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kartka z życzeniami na Urodziny

Wręczanie Kartek z życzeniami wciąż stanowi bardzo popularny prezent wręczany Jubilatom. Dlatego takie Kartki z życzeniami wręczane są również Siostrom. Kartka z życzeniami na Urodziny dla Siostry wysyłana jest głównie przez Jej rodzeństwo przebywające za granicą, jednak również Jej bracia czy siostry przebywające na terenie kraju od czasu do czasu sięgają po tego rodzaju prezent, jak Kartka z życzeniami na Urodziny. Zaletą otrzymywania Kartki z Życzeniami z zagranicy jest sam fakt, że takie życzenia w ogóle dochodzą do Jubilata. Niektóre osoby posiadają rodzinę rozsianą po całym świecie, z którą spotykają się bardzo rzadko, a przychodząca Kartka z życzeniami na Urodziny jest jedyną formą życzeń, na jaką mogą liczyć. Jednak bardzo miłym prezentem jest również otrzymanie Kartki z życzeniami na Urodziny od rodzeństwa mieszkającego w Polsce. Taka Kartka z życzeniami na Urodziny może być przez nie kupiona na poczcie lub w empiku i podpisana przez wszystkich, którzy chcą dołączyć się do gorących i szczerych życzeń.

Kartka z życzeniami na urodziny - piękny dodatek

Urodzinowe życzenia to niezwykle ważna sprawa! Nigdy nie można o nich zapomnieć, bo czasem tych kilka słów prosto z serca znaczy więcej niż najdroższe prezenty. Można jednak połączyć jedno z drugim i mieć naprawdę wyjątkowe życzenia, drobny upominek lub dodatek do upominku, a także pamiątkę, która zostanie na zawsze. Jak tego dokonać? Wystarczy kartka z życzeniami na urodziny, którą zamówisz w naszym sklepie! Dawanie lub wysyłanie bliskim kartek to świetny zwyczaj, który warto kultywować. Taka niepozorna rzecz wywołuje wiele radości i to nie tylko wtedy, gdy obdarowana osoba po raz pierwszy czyta życzenia. Kartka z życzeniami na urodziny to pamiątka, która zostaje na lata, wielokrotnie się do niej wraca, a wtedy uśmiech od razu pojawia się na twarzy. Jeśli zdecydujesz, że kartka z życzeniami na urodziny jest tym, czego szukałeś, pamiętaj o odpowiednim dopasowaniu wzoru do osoby. I jeszcze jedna ważna rzecz. W naszej kolekcji mamy kartki z gotowymi życzeniami i wierszykami, ale polecamy napisać je samodzielnie. W ten sposób upominek będzie absolutnie wyjątkowy!

Unikatowa kartka z życzeniami na urodziny

Przygotowaliśmy duży wybór kartek, dzięki czemu znajdziesz coś, co będzie idealnie pasować do okazji oraz do osoby. Grunt to oryginalność, a nasze wzory spełniają pod tym kątem najwyższe wymagania. Kartka z życzeniami na urodziny, na której jest zdjęcie solenizanta albo Wasze wspólne, to jeden z pomysłów, który zrobi duże wrażenie. Jeśli chodzi o takie rozwiązanie, absolutnym bestsellerem jest kartka z życzeniami - Urodziny zdjęcia. Piękna kompozycja zdjęć i życzeń sprawi, że bliska osoba będzie bardzo szczęśliwa. A jeśli chcesz zobaczyć inną opcję, spieszymy z kolejną propozycją. Wesołych, radosnych - kartka z życzeniami będzie świetnym wyborem. Wygląda ślicznie, radość gwarantowana. Mamy również kartki na konkretne okazje, jak np. czterdzieste albo osiemnaste urodziny. 40 urodziny zdjęcie - kartka z życzeniami i 18 urodziny najlepszego - kartka z życzeniami to świetne propozycje, które będą idealnym sposobem na złożenie życzeń na najbardziej wyjątkowe okazje.

Niemcy: Glückwunschkarte zum Geburtstag
Czechy: Přáničko k Narozeninám
Słowacja: Blahoželanie Na Narodeniny
Litwa: Sveikinimo atvirukas Gimtadieniui
Węgry: Kívánság kártya Születésnapra

opinie klientów

na podstawie 426 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Kartka z życzeniami na Urodziny:

Katarzyna

29.09.2023

16:49:15

Kartka z życzeniami z własnym zdjęciem to genialny sposób na osobisty prezent urodzinowy!

Alicja

29.09.2023

16:21:09

Kartka z życzeniami z własnymi zdjęciami to genialny sposób na wyrażenie uczuć. To idealny prezent na każdą okazję.

ANNA

29.09.2023

15:02:55

Kartka z życzeniami 'Wszystkiego najlepszego kwiaty' to piękny i delikatny sposób, aby wyrazić swoje życzenia bliskiej osobie. Idealna na różne okazje!

sabina

29.09.2023

00:32:27

Kartka Szczęśliwy trzydziestolatek to wspaniała gratulacja dla bliskiej osoby. Pełna ciepłych życzeń.

ANNA

28.09.2023

16:14:58

Ta kartka z życzeniami Szczęśliwa trzydziestolatka to idealny prezent na 30 urodziny. Design jest radosny, a życzenia są serdeczne.

Magda

28.09.2023

15:54:54

Kartka zdrapka z miejscem na zdjęcia to kreatywny sposób na podarowanie wspomnień. Wyjątkowa i zabawna.

Gabriela

28.09.2023

08:52:48

Jestem zachwycony tą kartką zdrapką! Możliwość ukazania zdjęć w taki sposób dodaje niespodzianki i emocji.

Kamila

27.09.2023

18:52:42

Kartka Szczęśliwa trzydziestolatka to uroczy sposób na życzenia. Kolorystyka jest wesoła, a treść jest pełna ciepła i humoru.

Beata

27.09.2023

16:25:26

Jestem zachwycona tą kartką. To nie tylko życzenia, to także wyraz radości z okazji trzydziestych urodzin, a design jest bardzo atrakcyjny.

Agnieszka

27.09.2023

10:54:36

Ta kartka jest urocza i wyjątkowa. Z pewnością rozbawi trzydziestolatka i sprawi mu wiele radości.

5 4.99 4.99 5 5 4.99 5 5 4.99 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5