Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka z życzeniami na Urodziny

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kartka z życzeniami na Urodziny

Wręczanie Kartek z życzeniami wciąż stanowi bardzo popularny prezent wręczany Jubilatom. Dlatego takie Kartki z życzeniami wręczane są również Siostrom. Kartka z życzeniami na Urodziny dla Siostry wysyłana jest głównie przez Jej rodzeństwo przebywające za granicą, jednak również Jej bracia czy siostry przebywające na terenie kraju od czasu do czasu sięgają po tego rodzaju prezent, jak Kartka z życzeniami na Urodziny. Zaletą otrzymywania Kartki z Życzeniami z zagranicy jest sam fakt, że takie życzenia w ogóle dochodzą do Jubilata. Niektóre osoby posiadają rodzinę rozsianą po całym świecie, z którą spotykają się bardzo rzadko, a przychodząca Kartka z życzeniami na Urodziny jest jedyną formą życzeń, na jaką mogą liczyć. Jednak bardzo miłym prezentem jest również otrzymanie Kartki z życzeniami na Urodziny od rodzeństwa mieszkającego w Polsce. Taka Kartka z życzeniami na Urodziny może być przez nie kupiona na poczcie lub w empiku i podpisana przez wszystkich, którzy chcą dołączyć się do gorących i szczerych życzeń.

Kartka z życzeniami na urodziny - piękny dodatek

Urodzinowe życzenia to niezwykle ważna sprawa! Nigdy nie można o nich zapomnieć, bo czasem tych kilka słów prosto z serca znaczy więcej niż najdroższe prezenty. Można jednak połączyć jedno z drugim i mieć naprawdę wyjątkowe życzenia, drobny upominek lub dodatek do upominku, a także pamiątkę, która zostanie na zawsze. Jak tego dokonać? Wystarczy kartka z życzeniami na urodziny, którą zamówisz w naszym sklepie! Dawanie lub wysyłanie bliskim kartek to świetny zwyczaj, który warto kultywować. Taka niepozorna rzecz wywołuje wiele radości i to nie tylko wtedy, gdy obdarowana osoba po raz pierwszy czyta życzenia. Kartka z życzeniami na urodziny to pamiątka, która zostaje na lata, wielokrotnie się do niej wraca, a wtedy uśmiech od razu pojawia się na twarzy. Jeśli zdecydujesz, że kartka z życzeniami na urodziny jest tym, czego szukałeś, pamiętaj o odpowiednim dopasowaniu wzoru do osoby. I jeszcze jedna ważna rzecz. W naszej kolekcji mamy kartki z gotowymi życzeniami i wierszykami, ale polecamy napisać je samodzielnie. W ten sposób upominek będzie absolutnie wyjątkowy!

Unikatowa kartka z życzeniami na urodziny

Przygotowaliśmy duży wybór kartek, dzięki czemu znajdziesz coś, co będzie idealnie pasować do okazji oraz do osoby. Grunt to oryginalność, a nasze wzory spełniają pod tym kątem najwyższe wymagania. Kartka z życzeniami na urodziny, na której jest zdjęcie solenizanta albo Wasze wspólne, to jeden z pomysłów, który zrobi duże wrażenie. Jeśli chodzi o takie rozwiązanie, absolutnym bestsellerem jest kartka z życzeniami - Urodziny zdjęcia. Piękna kompozycja zdjęć i życzeń sprawi, że bliska osoba będzie bardzo szczęśliwa. A jeśli chcesz zobaczyć inną opcję, spieszymy z kolejną propozycją. Wesołych, radosnych - kartka z życzeniami będzie świetnym wyborem. Wygląda ślicznie, radość gwarantowana. Mamy również kartki na konkretne okazje, jak np. czterdzieste albo osiemnaste urodziny. 40 urodziny zdjęcie - kartka z życzeniami i 18 urodziny najlepszego - kartka z życzeniami to świetne propozycje, które będą idealnym sposobem na złożenie życzeń na najbardziej wyjątkowe okazje.

opinie klientów

na podstawie 78 opinii

Ostatnie 7 opinii dla produktów z kategorii Kartka z życzeniami na Urodziny:

AM

03.12.2022

10:54:48

Bardzo profesjonalnie i staranie wykonana kartka. Zgodnie z ustaleniami. Efekt końcowy zachwyca. Sztywna, elegancka koperta. Wszystko przebiegło szybko (2 dni!) i sprawnie. Kartkę opakowano w mocnyny kartonik tak, że zamówienie nie zostało uszkodzone. Firma solidna i rzetelna. Polecam z serca i z pewnością skorzystam jeszcze z jej usług. :D

Jolanta

29.11.2022

22:13:13

Zamówiłam kartkę na 18ste urodziny ze zdjęciem, nie sądziłam, że wyjdzie tak dobrze. Jestem pozytywnie zaskoczona, piękny, błyszczący papier (czego nie widać na stronie), bardzo szybka dostawa. Wcześniej był obraz Magnaci i też wszystko było idealnie. Napewno jeszcze skorzystam. Dziękuję

Izabela

09.05.2022

21:27:06

Suuuper

Ewa

29.12.2021

15:11:41

Bardzo polecam,zgodne z opisem i szybciutko wykonane.

Daria

19.10.2021

15:58:20

Jestem bardzo zaskoczona, kartka jest jeszcze piękniejsza niż sobie wyobrażałam. Świetna jakość, wykonanie perfekcja. Polecam serdecznie, nie ma nad czym się zastanawiać. Na pewno to nie było moje ostatnie zamówienie.

Anita

23.09.2021

11:56:44

Kartka super! ?? Szybka dostawa i wysoka jakość produktu. Wygląda świetnie! Polecam!!!

Ewa

08.04.2021

16:59:44

Naprawdę świetne wykonanie kartki, druk bez zarzutu :)

5 4.97 5 5 5 5 5 5 4.99 4.97 5 5 4.99 4.97 5 4.96 5 5 5 4.97 4.97 5 5