Gwarancja dostawy na poniedziałek jeśli złożysz zamówienie w ciągu:  Zamknij

Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka z życzeniami na Ślub

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kartka z życzeniami na ślub - wyjątkowy prezent!

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń zakochanej od lat pary. Natomiast prezent ślubny to jeden z największych dylematów każdego zaproszonego gościa na przyjęcie weselne. Dobór trafionego prezentu dla młodej pary to nie lada wyzwanie! Najczęściej są to upominki wywołujące ogrom radości. Dzięki nim nowożeńcy mają szansę przeżyć niezapomniane emocje. Zyskują także piękne pamiątki na długie lata. Kartka z życzeniami na ślub jest nieodzownym elementem każdego ślubnego prezentu. W końcu ślub to wyjątkowe wydarzenie. Warto zadbać, by życzenia składane młodej parze miały szczególny charakter. Takiej oprawy na pewno nabiorą z naszymi wyjątkowymi kartkami z życzeniami na ślub. Warto zainwestować w upominek prosto z serca, który będzie wyróżniał się oryginalnością i niecodziennością.

Kartka z życzeniami na ślub - podarunek na wyjątkową okazję

Jeśli chcecie, by Wasza kartka z życzeniami na ślub była naprawdę wyjątkowa, zakupcie ją właśnie w naszym sklepie. Nasze kartki to unikatowe egzemplarze, których nie znajdziesz w popularnych sieciówkach. Nasze kartki z życzeniami na ślub mają różnorodny charakter. W swojej ofercie posiadamy wiele kartek wykonanych w różnych motywach, co czyni je jeszcze bardziej oryginalnymi. Nasze kartki z życzeniami na ślub zaskakują stylem, precyzyjnością, dbałością o każdy szczegół oraz formą wykonania. Możliwość indywidualnej personalizacji każdej z nich jest dodatkowym atutem. Życzenia umieszczone w każdej kartce z życzeniami na ślub podkreślą Twoje dobre i piękne intencje. Gwarantujemy, że z naszymi produktami podkreślisz podniosłość tego wydarzenia.

Najpiękniejsze kartki z życzeniami na ślub - znajdź tą odpowiednią!

Nasz szeroki wybór kartek prezentuje wiele ciekawych propozycji adekwatnych do wyjątkowej sytuacji, jaką jest ślub. Nie ma nic bardziej oryginalnego niż personalizowane egzemplarze, a w środku życzenia dotyczące miłości i szczęścia na nowej drodze życia. Przygotowaliśmy listę naszych cudownych kartek, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Pierwsza taka propozycja upominku to Szczęście - Kartka z życzeniami. Jest to zdecydowanie sto razy lepsza propozycja niż standardowa kartka z serdecznościami. Umieszczone na niej małe zapożyczenie z wiersza Marka Twaina nadaje niezwykłego charakteru. Druga nasza propozycja to Państwo Młodzi - Kartka z życzeniami. Produkt ma nieszablonowy format, który odzwierciedla parę młodą. Wystarczy tylko dodać życzenia prosto z serca i efekt WOW murowany! Trzecia nasza propozycja to Gratulacje - Kartka z życzeniami. Jest to odpowiedni upominek dla nowożeńców uwielbiających klasyczny wygląd i prostotę. Jest to typowo ślubna kartka, z możliwością wpisania daty i imion nowożeńców.

opinie klientów

na podstawie 28 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Kartka z życzeniami na Ślub:

Ewa

08.04.2021

16:59:44

Naprawdę świetne wykonanie kartki, druk bez zarzutu :)

Joanna

03.02.2021

13:56:30

Bardzo ładna kartka, gruby papier, elegancka koperta. Wydruk dokładny i staranny. Realizacja zakupu ekspresowa!

Pat

06.11.2019

08:53:57

Jestem bardzo zadowolona z zakupu w tym sklepie ;) Polecam jak najbardziej, szybka dostawa i znakomity kontakt ;)

Iza

30.10.2019

10:29:09

Super wykonanie! Wspaniała pamiątka. Polecam!

Jesica

08.10.2019

09:09:06

Cena adekwatna do jakości, starannie wykonana, szybka realizacja

Ada

25.09.2019

09:46:48

Kartka starannie wykonana, warta swojej ceny

Paolo

18.09.2019

10:23:54

Niedroga, a zarazem estetyczna kartka

Gaba

18.09.2019

09:32:19

OK

MalinkaM

03.06.2019

11:48:43

Kartka wykonana bardzo ładnie i estetycznie. W rzeczywistości wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach w sklepie. Prezentuje się bardzo elegancko a życzenia w środku wydrukowane są piękną czcionką.

Ola

26.04.2019

10:53:39

Kartka z życzeniami, idealna jako dodatek do prezentu ślubnego. Karta bardzo szybko doszła, treść ustawiłam dowolną, dzięki czemu stała się bardzo osobistym prezentem.