Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka z życzeniami na 18 urodziny

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

PODKATEGORIE

Kartka z życzeniami na 18 urodziny

18 urodziny to wyjątkowa okazja, która jest pretekstem do wyprawienia wspaniałej imprezy oraz spędzenia czasu z najbliższymi nam osobami. W takim dniu warto zapewnić jubilatowi cudowne prezenty, ale dodatkowo ciekawym urozmaiceniem będzie również Kartka z życzeniami na 18 urodziny. Taki dodatek będzie cudowną pamiątką, która nawet po wielu latach wywoła uśmiech na twarzy danej osoby. Aby Kartka z życzeniami na 18 urodziny spełniła swoje zadanie, warto wybrać taką, która będzie pasować do danej osoby oraz sprawi jej wiele radości i przekaże nasze uczucia. Jakie napisać życzenia z okazji 18 urodzin? Jeśli chcemy, by Kartka z życzeniami na 18 urodziny była naprawdę wartościowa, powinniśmy zawrzeć w niej życzenia płynące prosto z serca. Warto napisać tam dokładnie to, czego życzymy danej osobie i jasno określić, że jest ona dla nas ważna i pragniemy sprawić jej radość. Jeśli trochę się postaramy, taka kartka będzie o wiele bardziej wartościowa. niż najdroższe prezenty.

Kartka z życzeniami na 18 urodziny - świetny podarunek!

Osiemnastka to jeden z najbardziej wyczekiwanych i wyjątkowych dni w życiu każdego młodego człowieka. Osiemnastka to nie tylko symboliczne przejście w dorosłe życie. To także pozyskanie nowych praw i obowiązków. Warto uczcić ją w możliwie najbardziej huczny sposób. W końcu takie święto jest tylko raz w życiu. Jeśli Twój przyjaciel organizuje wkrótce osiemnastkową imprezę, to się świetnie składa. Jesteśmy świadomi, jak ważny jest upominek na tę okazję, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, byś znalazł coś odpowiedniego. Doskonałym dodatkiem do każdego prezentu jest kartka z życzeniami na 18 urodziny. Nasze kartki są pełne energii, humoru i młodzieńczego uroku. Dzięki możliwości personalizacji kartki z życzeniami na 18 urodziny powstanie jedyna w swoim rodzaju pamiątka, do której będzie można wracać wspomnieniami przez wiele wiele lat.

Kartka z życzeniami na 18 urodziny - podarunek na wyjątkową okazję

Zakup wyjątkowego prezentu czy dodatku to nie lada wyczyn. Szczególnie, jeśli to są osiemnaste urodziny. Prezent powinien być szczególny, niezwykły i humorystyczny. Nasze kartki z życzeniami na 18 urodziny są sprawdzonym dodatkiem! Spełniają wszystkie wyżej wymienione wymagania. Nasz szeroki wachlarz motywów na kartkach z życzeniami na 18 urodziny sprawi, że z pewnością wybierzesz ten odpowiedni. Oferujemy wiele możliwości personalizacji. Mamy możliwość wstawienia zdjęcia solenizanta i dołączenia oryginalnych życzeń. Mamy także możliwość wykonania kartki z sentencją podkreślającą wejście w dorosłość. Każda z kartek z życzeniami na 18 urodziny jest na swój sposób wyjątkowa. Gwarantujemy, że drugiej takiej nie otrzyma!

Oryginalne kartki z życzeniami na 18 urodziny - znajdź tę odpowiednią!

Doskonale wiemy, że niepowtarzalność takiej okazji jak osiemnaste urodziny wiąże się z niepowtarzalną oprawą i formą przekazu życzeń. Nasz sklep internetowy w takich sytuacjach zawsze stoi na wysokości zadania. W ofercie kartek przygotowaliśmy takie, które nie zaginą w masie innych. Wręcz przeciwnie. Nasze kartki zdecydowanie będą wyróżniały się na tle pozostałych. Przygotowaliśmy kilka propozycji, które są naszymi zdecydowanymi bestsellerami. Pierwsza nasza propozycja to 18 urodziny najlepszego - kartka z życzeniami. Jest to świetna propozycja dla dziewczyny, która właśnie wkracza w dorosłe życie. Możliwość umieszczenia własnych życzeń i zdjęcia jubilatki czyni kartkę oryginalną i nietuzinkową. Każda osiemnastolatka marzy o personalizowanej kartce! Gwarantujemy, że będzie stała w najważniejszym miejscu na jej biurku. Druga nasza propozycja to 18 wspaniałe urodziny - kartka z życzeniami. Obdarowany na pewno zwróci uwagę na przewodni cytat na tej kartce - od dziś możesz wszystko ! Przecież o tej chwili marzył całe życie. Trzecia nasza propozycja to 18 urodziny wyrosłeś - kartka z życzeniami. Z tą kartką podkreślisz, że obdarowany wyrósł na cudownego człowieka.

opinie klientów

na podstawie 54 opinii

Ostatnie 7 opinii dla produktów z kategorii Kartka z życzeniami na 18 urodziny:

Jolanta

29.11.2022

22:13:13

Zamówiłam kartkę na 18ste urodziny ze zdjęciem, nie sądziłam, że wyjdzie tak dobrze. Jestem pozytywnie zaskoczona, piękny, błyszczący papier (czego nie widać na stronie), bardzo szybka dostawa. Wcześniej był obraz Magnaci i też wszystko było idealnie. Napewno jeszcze skorzystam. Dziękuję

Izabela

09.05.2022

21:27:06

Suuuper

Ewa

29.12.2021

15:11:41

Bardzo polecam,zgodne z opisem i szybciutko wykonane.

Anita

23.09.2021

11:56:44

Kartka super! ?? Szybka dostawa i wysoka jakość produktu. Wygląda świetnie! Polecam!!!

Ewa

08.04.2021

16:59:44

Naprawdę świetne wykonanie kartki, druk bez zarzutu :)

Zet

17.07.2020

16:04:33

Jestem bardzo zadowolona! Super jakość i ekspresowa wysyłka!

IguUUś

28.11.2019

12:36:21

1000000x bardziej atrakcyjna niz standardowa kartka z zyczeniami! pomysl na wstawienie swoich zdjec oraz zyczen super! Polecam, starannie wycięta, zagięta, zapakowana, ekspresowo wyslana.