Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka z życzeniami na 40 urodziny

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

PODKATEGORIE

Kartka z życzeniami na 40 urodziny - doskonały podarunek!

Czterdzieste urodziny to wyjątkowy czas. Podobno 40 lat mija jak jeden dzień. To czas drugiej młodości, czas odkrywania siebie na nowo. To doskonała okazja do podejmowania odważnych decyzji i wprowadzania zmian, na które wcześniej nie było czasu. Jeśli Twój przyjaciel bądź członek rodziny obchodzi niebawem czterdzieste urodziny to spieszymy z pomocą. Warto w te wyjątkowe urodziny obdarować czymś równie wyjątkowym. Kartka z życzeniami na 40 urodziny to dodatek, w który warto zaopatrzyć każdy upominek. Warto kartkę wypełnić najlepszymi życzeniami prosto z serduszka. Warto przypomnieć solenizantowi, jak wiele cudownych chwil przeżył. Warto też zaznaczyć, że jeszcze wiele cudownych przed nim. Jeśli uważasz, że są rzeczy w życiu, których jeszcze nie przeżył - zapisz je na kartce z życzeniami na 40 urodziny.

Kartka z życzeniami na 40 urodziny - podarunek na wyjątkową okazję

Jesteśmy fanami przełamywania rutyny i kanonów, dlatego tworzymy wyjątkowe personalizowane prezenty z myślą o każdym. Z naszą bogatą ofertą kartek z życzeniami na 40 urodziny prezent stanie się wyjątkowy i niezapomniany. Sam decydujesz o tym, jakiego rodzaju życzenia mają się w niej znajdować. Wiele serdeczności i ciepłych słów przelanych na jedną z naszych kartek z życzeniami na 40 urodziny zdecydowanie wprawi obdarowanego w zachwyt. Nasza oferta zawiera przeróżne wzory, począwszy od kwiatów, po te ze zdjęciami. Są to motywy, których z pewnością nie znajdziesz na sklepowych półkach. Oryginalność i nietuzinkowość to cechy, które wyróżniają nasze kartki z życzeniami na 40 urodziny. Jeśli posiadasz wasze wspólne zdjęcie, masz możliwość umieszczenia go na kartce. Jeśli jednak zapisanych wspomnień w galerii masz znacznie więcej, również możesz je umieścić na specjalnym wzorze. Gwarantujemy, że z naszymi kartkami z życzeniami na 40 urodziny ten sympatyczny zwyczaj zdecydowanie przypadnie do gustu solenizantowi !

Oryginalne kartki z życzeniami na 40 urodziny - znajdź tą właściwą!

Życie uczy nas, że warto czerpać radość z każdej chwili. Taką wyjątkową chwilą są czterdzieste urodziny. Przekroczenie tej “magicznej bariery” daje do zrozumienia, że to wcale nie koniec. Wręcz przeciwnie. To może być początek nowych doznań i wrażeń. Ważne jest więc wyprawienie tych czterdziestych urodzin, ważny jest także okolicznościowy upominek. Nasz sklep jak zawsze może zaoferować wiele cudownych prezentów, jak i dodatków. Jednym z takich dodatków są kartki urodzinowe, które stworzą idealny duet z podarunkiem. Mamy kilka propozycji wzorów, które są idealne na tę okazję. Pierwsza nasza propozycja to 40 urodziny życie zaczyna się po 40 - Kartka z życzeniami. Wzór jest dość minimalistyczny. Wykonany w pastelowych barwach, na środku z sentencją tego cudownego dnia - “Życie zaczyna się po czterdziestce”. Z takim upominkiem obdarowany każdego dnia będzie pokazywał, że słowa z pierwszej strony kartki nie są blefem. Druga nasza propozycja to 40 urodziny zdjęcie - Kartka z życzeniami. Jest to doskonała propozycja dla osób, które posiadają zapisane wspomnienie z solenizantem i chcą je umieścić na kartce. Jeśli jednak tych wspomnień w galerii masz znacznie więcej i masz problem z wyborem tego jedynego zdjęcia - przygotowaliśmy również coś specjalnego. Trzecia nasza propozycja to Urodziny zdjęcia - Kartka z życzeniami. W tej kartce masz możliwość umieszczenia kilku fotografii.

opinie klientów

na podstawie 51 opinii

Ostatnie 7 opinii dla produktów z kategorii Kartka z życzeniami na 40 urodziny:

Izabela

09.05.2022

21:27:06

Suuuper

Ewa

29.12.2021

15:11:41

Bardzo polecam,zgodne z opisem i szybciutko wykonane.

Anita

23.09.2021

11:56:44

Kartka super! ?? Szybka dostawa i wysoka jakość produktu. Wygląda świetnie! Polecam!!!

Ewa

08.04.2021

16:59:44

Naprawdę świetne wykonanie kartki, druk bez zarzutu :)

Zet

17.07.2020

16:04:33

Jestem bardzo zadowolona! Super jakość i ekspresowa wysyłka!

IguUUś

28.11.2019

12:36:21

1000000x bardziej atrakcyjna niz standardowa kartka z zyczeniami! pomysl na wstawienie swoich zdjec oraz zyczen super! Polecam, starannie wycięta, zagięta, zapakowana, ekspresowo wyslana.

Misia

21.11.2019

15:10:05

Kartka adekwatna do Ceny, szybka wysyłka, starannie zapakowana